Fotovýzva "U:photo" a výtvarná soutěž "My a univerzita dětskýma očima"

Pro studenty, zaměstnance a absolventy byla vyhlášena fotografická výzva U:photo, jejímž cílem je zachytit historii naší školy nebo její současnost. Máte-li pocit, že je to právě Váš snímek, který by se hodil na výstavu k letošním 70 letům vzniku vysoké školy, zašlete jej do 30. června 2020 na e-mail soutez@upce.cz. Ze zaslaných snímků budou vybrány ty nejlepší, které se objeví na výstavě.

Pro zaměstnance a jejich děti (či vnoučata) byla také vyhlášena výtvarná soutěž: My a univerzita dětskýma očima. Cílem je nechat Vaše děti (či vnoučata), aby výtvarně zpracovaly svůj pohled na vaši práci. Fotografie prací dětí zasílejte do 30. června na soutez@upce.cz, anebo můžete zaslat originál (ideálně ve formátu A3) interní poštou. Je také možnost předat originál osobně v kanceláři OPVV v budově G (11. podlaží) paní Ivě Svobodové (iva.svobodova@upce.cz).